IZITRAVEL a TOMTOM to je elektronika, která vám pomůže při vaší cestě

IZITRAVEL je jedna z aplikací automatického průvoce na Androidu. Je velmi kvalitní a při vaší cestě bude významným pasažérem v autě. Informace o místě, kterým projíždíte se spustí při přiblížení k místu. Zobrazí se text, foto a především  audio a tak nemusíte nic nastavovat a jen poslouchat informace. Video dole je krátká ukázka IZITRAVEL při průjezdu Roudnicí nad Labem.
 

usa,kanada kml poi.rar (355283)

Zazipovaný soubor obahuje body zájmu ve formátu kml a ty je možno prohlížet například v Google Maps

tomtom body usa.rar (118963)

Zazipovaný soubor obsahuje jeden soubor, kde jsou body zájmu USA spojené a dále jednotlivé body zájmu a to vždy ve formátu OV2.

Západ USA - rady na cestu.mp3 (56187088)

Soubor obsahuje zazipované audio v mp3. Cca 50 minut popisuje trasu LA, Joshuha Tree, Grand Canyon, Page, Monumenty, Bryce NP, Zion NP, Las Vegas, Yosemite NP a San Francisco.

Jak izitravel funguje uvidíte na videu při průjezdu Roudnicí nad Labem. Audio a fotka se spustí automaticky při přiblížení k určitému místu.

IZI TRAVEL automatický průvodce

1. San Francisco
 
 pro instalaci do mobilního telefonu Android nebo Apple pod heslem izi travel
 
 
 
  
 
 
  před dokončením:
 
Zion NP
Yellowstone NP
Vancouver
Sequoia NP
Seattle
San Francisco
San Diego
Olympic NP
Monument Valley
Las Vegas
Bryce Canyon NP
Kanada
Kanada 2
Kanada 3
Kanada 4
Kanada 5

Dobrý den pane Černý posílám Vám feedback od paní XXX, věřím, že Vás potěší.

Zdenka

 

"V první polovině března jsme se zúčastnily zájezdu na Nový Zéland. Cestovaly jsme v malé skupince -  pouze šest poznávání žádoucích turistů a průvodce. Procestovaly jsme severní i jižní ostrov NZ, najely jsme přes 3100 km, prošly několik desítek km pěšky na krásných, pohodových túrách a viděly úžasnou přírodu i města NZ. Celý zájezd probíhal podle předem obdrženého itineráře bez komplikací a problémů. Náš průvodce a současně i řidič P.M. (Přemek Černý) se o nás po celou dobu vzorně staral, vše zařizoval k naší spokojenosti. Ubytování bylo na dobré úrovni a rovněž jsme ocenily pohodlí vícemístného mikrobusu pro naši malou skupinku. Tímto chceme vyjádřit poděkování cestovní kanceláři jako organizátorům této cesty a našich zážitků a rovněž velké díky ještě jednou patří našemu průvodci P.M., který je vzorný a profesionální průvodce. Tento zájezd a CK můžeme po našich zkušenostech vřele doporučit všem, kteří mají zájem o poznání nových a krásných míst. 
Věra a Jitka"

S přátelským pozdravem | With a kind regards

Kontakt

Přemysl Černý CA
Roudnice nad Labem
41301
skype cernyprem
605418561

whatsup
cerny.prem@seznam.cz