cms.izi.travel/4110/tours/630520/map?sw=lat_-33.91153182439063_lng_151.15474076692203&ne=lat_-33.83955827193637_lng_151.3265738052521&zoom=13

Nabízíme poznávací zájezdy do USA, Kanady, Austrálie a na Nový Zéland

Uvedené lokality známe velmi dobře a můžeme vám i pomoci v případě vaší individuální cesty.

zájezdy již od 6 osob dále individuální programy pro rodinné skupiny

již 20 let na trhu poznávacích zájezdů do dálek

parkování na letišti v ceně

Na trasách v Západní Kanadě chceme vidět medvěda.  Procento úspěšnosti za poslední roky je 80 %. Pan Sochor pracuje v lesnictví a byl spokojen s počtem medvědů na akci Perly Západní Kanady.

 

Havaj je nejlepší, to je citát z titulu knihy slavného českého etnologa spisovatele Miroslava Stingla. Souostroví s skládá především z několika ostrovů ve velikosti našeho okresu a jednoho velkého ostrova - Big Island ve velikosti našeho kraje. Zde je stále teplo od 25 C do 30 C. 

Záběry z Oahu Hanauma Bay a Waikiki Beach

Havaj přílet na Big Island, návštěva ranče, krmení slepic, láva na Kilaeua a západ slunce nad Big Island v Kailua Kona

Cestou Západem USA od Pahrump přes Údolí smrti jsme předjeli Lamborigini, pan Špaček reklamoval malé teplo v údolí a viděli jsme kojota

Západ USA  - toto je jen pár záběrů ze dvou dní část Los Angeles a to Studia Universal a část San Diego s vodním parkem. Západ USA nejlepší zájezd jednoznačně.

Perly Západní Kanady

Perly Západní Kanady z Banffu do Calgary jak jsme neviděli skorce, viděli medvědy a projeli Calgary

Jeli jsme z hlavního města Yukonu Whitehorse přes Haines Juncion do Beaver Creeku na hranici Yukonu a Aljašky a potkali jsme losy. Klienti mysleli, že to jsou koně. Průvodce podal velmi odborný popis losa, kterému rozumí všichni.

Když se může průvodce zdarma najíst tak neváhá.

V Morricetownu v BC jsme mysleli, že uvidíme skákat lososy na Buckley River ale lososi neskákali, lidi je jedli. 22.7.16. pořádala místní komunita First Nation - původní obyvatelé Den losoa. Stalo se na Perlách Západní Kanady na trase Prince Rupert - Prince George BC.

Stále jsme očekávali, že uvidíme medvědy na Perlách Západní Kanady a nic. Nakonec poslední den se jich objevilo několik na poslední chvíli. Tak si průvodce oddychl, zájezd tím pádem dopadl velmi dobře, protože o spokojenosti se zájezdem medvědi rozhodují.

Sestřih pár klipů z akce Perly Západní Kanady

Když vidíme medvěda tak je zájezd vynikající. Průvodci by měli vozit medvědí kůži pro nejhorší případy.

NEW YORK WEATHER

HONOLULU Havaj je nejlepší

Dobrý den pane Černý posílám Vám feedback od paní XXX, věřím, že Vás potěší.

Zdenka

 

"V první polovině března jsme se zúčastnily zájezdu na Nový Zéland. Cestovaly jsme v malé skupince -  pouze šest poznávání žádoucích turistů a průvodce. Procestovaly jsme severní i jižní ostrov NZ, najely jsme přes 3100 km, prošly několik desítek km pěšky na krásných, pohodových túrách a viděly úžasnou přírodu i města NZ. Celý zájezd probíhal podle předem obdrženého itineráře bez komplikací a problémů. Náš průvodce a současně i řidič P.M. (Přemek Černý) se o nás po celou dobu vzorně staral, vše zařizoval k naší spokojenosti. Ubytování bylo na dobré úrovni a rovněž jsme ocenily pohodlí vícemístného mikrobusu pro naši malou skupinku. Tímto chceme vyjádřit poděkování cestovní kanceláři jako organizátorům této cesty a našich zážitků a rovněž velké díky ještě jednou patří našemu průvodci P.M., který je vzorný a profesionální průvodce. Tento zájezd a CK můžeme po našich zkušenostech vřele doporučit všem, kteří mají zájem o poznání nových a krásných míst. 
Věra a Jitka"

S přátelským pozdravem | With a kind regards

BLOGGER na cestách

31.01.2016 08:43
Velká země kdo neviděl, neuvěří Zájezd Velká země je jeden z nejdelších klasických, které se v ČR nabízí. 37 dní, 18000 kilometrů a desítky hotelů na trase okolo USA.  Musím citovat sám sebe sdělením, že po absolvování zájezdu Velká země budete svůj život rozdělovat na Před velkou zemí a...
20.11.2015 09:25
První akce dne byla návštěva leteckého muzea Pima Air. V halách i na volné ploše je celkem 300 letadel a k největším atrakcím patří Air Force One, letadlo ve kterém létal John F. Kennedy.  Dříve byly přístupné i interiéry ale nyní jsou uzavřeny a když jsem to reklamoval u...
Záznamy: 3 - 4 ze 5
<< 1 | 2 | 3 >>
Time in Roudnice nad Labem:

Kontakt

Přemysl Černý CA
Roudnice nad Labem
41301
skype cernyprem
605418561

whatsup
cerny.prem@seznam.cz