Východ USA

Východ USA

 
  • USA - Východ USA
  • USA - Východ USA
  • USA - Východ USA
  • USA - Východ USA
  • USA - Východ USA
  • USA - Východ USA
 
KÓD: AT 19025
ZEMĚ: USA
TERMÍN 20.04.2019
STRAVA Snídaně
DOPRAVA Letecky
 
CENA
47 990 Kč
 
SEZNAM TERMÍNŮ
 
 
Obecný popis
Z provozních důvodů může být trasa zájezdu operována opačným směrem. Prohlídka New Yorku může být zařazena na začátek programu. Zájezd může začínat/končit v New Yorku, Philadelphii nebo Washingtonu.
Minimální počet 6 osob
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.
K návštěvě Kanady je nutný platný pas a autorizace eTA nebo platný pas s vízem
1. den
NEW YORK, PHILADELPHIA     120 mil / 190 km
Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours odjezd do historické Philadelphie, ubytování a orientační meeting s průvodcem.
2. den
PHILADELPHIA, WASHINGTON D. C.     150 mil / 240 km
Příjezd do centra historické Philadelphie. Zde se v návštěvním centru seznámíte s historií tohoto významného města USA. Následuje indiv. dvouhodinové volno k samostatné prohlídce historického centra města. Fakultativně Vám nabídneme návštěvu vyhlídky One Liberty Building s jedinečným panoramatickým výhledem z výšky bezmála 300 metrů /s průvodcem/. Následuje odjezd do Washingtonu D. C., hlavního města USA. Pokračování okružní orientační prohlídkou Washingtonu. Uvidíte největší atrakce metropole – White House, Capitol, Lincolnův a Jeffersonův památník, slavný hřbitov na Arlingtonském kopci, řeku Potomac a mnohem více… Odpoledne budete mít volno v centru k samostatné prohlídce muzeí a galerií až do večerních hodin, poté ubytování, nocleh.
3. den
WASHINGTON D. C., PITTSBURGH     250 mil / 400 km
Volné dopoledne v centru Washingtonu /doporučujeme návštěvu jedinečného Air and Space Museum/. Odpoledne následuje přejezd státem Pennsylvania na sever do města Pittsburgh. Společně navštívíme vyhlídku na město, poté následuje individuální prohlídka centra a místa, kde soutok řek Monongahela a Allegheny dává vzniknout řece Ohio. V podvečer příjezd do hotelu, ubytování.
4. den
BUFFALO, NIAGARA FALLS      240 mil / 380 km
Cílem dne jsou Niagarské vodopády. Cestou spatříte rozlehlé jezero Erie, jehož jižní břehy jsou – pro nás překvapivě – vinařskou oblastí. Dle počasí je možná zastávka na vykoupání. Po průjezdu centrem města Buffalo dorazíme do Niagara Falls. Po ubytování následuje společná vycházka s průvodcem podél vodopádů. Fakultativně Vám nabídneme plavbu lodí pod vodopády, a ve volném podvečeru můžete vyrazit na vycházku podél řeky… /díky bezvízovému styku je naše ubytování zpravidla na kanadské straně vodopádů/.
5. den
LAKE ONTARIO, FINGER LAKES     240 mil / 380 km
Dopoledne individuální volno u Niagarských vodopádů !! Užijte si v klidu atmosféru slavného místa, vydejte se podél řeky od vodopádů k jezeru…fakultativně Vám zde nabídneme nezapomenutelný let helikoptérou nad Niagarskými vodopády. Odjezd farmářskou oblastí u jezera Ontario do rekreační oblasti Finger Lakes. Lyrická atmosféra krásné přírody protkané sítí jezer si Vás jistě získá!! V podvečer naše zájezdy obvykle navštíví některou ze zdejších vinic k ochutnávce vína /vstup není v ceně/. Večer ubytování v hotelu na cestě do New Yorku.
6. den
NEW YORK CITY     180 mil / 290 km
Časně odjezd do cíle zájezdu – New York City. Po příjezdu společně nastoupíme na loď, kterou absolvujeme základní orientační projížďku podél Manhattanu /v ceně/, během které se seznámíte s místopisem New Yorku, a naskytne se Vám bezpočet jedinečných scenérií města a sochy Svobody. Následuje pěší prohlídka Lower Manhattanu, během které dostanete dostatečný časový prostor k návštěvě největší atrakce – vyhlídky ze 104. patra věže One World Observatory /fakultativně/. Využijte skvělé příležitosti a prohlédněte si Manhattan skutečně ze všech stran !! Vaše prohlídka bude poté pokračovat oblastí Upper Manhattanu, kde Vám nabídneme další z top atrakcí – vyhlídky ze střechy mrakodrapu Rockefellerova Centra /fakultativně/. Závěrem společně s průvodcem navštívíte rozzářené Times Square, a poté již následuje odjezd do hotelu a ubytování.
7. den
MANHATTAN     40 mil / 65 km
Celodenní volno na Manhattanu !! Užijte si dosytosti života velkoměsta, jeho bulvárů, parků, atrakcí či skvělého shoppingu, America Tours Vám dnes nabízí jedinečný fakultativní let nad Manhattanem a sochou Svobody. Do hotelu se vrátíte plni dojmů ve večerních hodinách.
8. den
NEW YORK, odlet domů     25 mil / 40 km
Dopoledne indiv. volno, poslední shopping… poté odjezd na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně odlet k pobytu v některé z nabízených plážových destinací.
9. den
Přílet do Prahy v dopoledních hodinách Váš zájezd ukončí.     
Cena zahrnuje
- dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět
- letištní poplatky
- 7× ubytování ve 3* hotelech a motelech
- 5× snídani
- dopravu klimatizovaným busem či vanem
- program dle itineráře
- vstupné a atrakce zahrnuté v itineráři
- služby průvodce America Tours
- komplexní pojištění - speciál pro Ameriku
- zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
- pojištění storna zájezdu
- vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
- stravu /mimo uvedené/
- vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu
- spropitné místním řidičům, průvodcům a personálu
- event. palivové příplatky k fakult. akcím
- poplatky za odbavení zavazadel /letecká doprava/
Příplatky
- pojištění storna zájezdu /ERV pojišťovna/ 1.000
- příplatek za jednolůžkový pokoj 11.800
Slevy
- sleva pro třetí osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) 2.800
- sleva pro čtvrtou osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) 1.800
- sleva pro dítě do 12 let (pokoj sdílí s rodiči) 11.900
Výlety
- let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody 12-15 minut 4.990
- let helikoptérou nad Niagarskými vodopády 2.990
- plavba lodí v New Yorku v ceně zájezdu
- plavba lodí pod Niagarské vodopády 890
- vstupné na vyhlídku Rockefeller Center 990
- vstupné na vyhlídku One World Observatory 990
- vstupné na vyhlídku One Liberty v Philadelphii 390
- individuální prodloužení pobytu v USA /odlet ze stejné destinace/ 4.000
- prodloužení pobytem na Miami Beach /ubytování hotel 3* + letenka, transfery nejsou v ceně/individuální kalkulace
 
 

 

Dobrý den pane Černý posílám Vám feedback od paní XXX, věřím, že Vás potěší.

Zdenka

 

"V první polovině března jsme se zúčastnily zájezdu na Nový Zéland. Cestovaly jsme v malé skupince -  pouze šest poznávání žádoucích turistů a průvodce. Procestovaly jsme severní i jižní ostrov NZ, najely jsme přes 3100 km, prošly několik desítek km pěšky na krásných, pohodových túrách a viděly úžasnou přírodu i města NZ. Celý zájezd probíhal podle předem obdrženého itineráře bez komplikací a problémů. Náš průvodce a současně i řidič P.M. (Přemek Černý) se o nás po celou dobu vzorně staral, vše zařizoval k naší spokojenosti. Ubytování bylo na dobré úrovni a rovněž jsme ocenily pohodlí vícemístného mikrobusu pro naši malou skupinku. Tímto chceme vyjádřit poděkování cestovní kanceláři jako organizátorům této cesty a našich zážitků a rovněž velké díky ještě jednou patří našemu průvodci P.M., který je vzorný a profesionální průvodce. Tento zájezd a CK můžeme po našich zkušenostech vřele doporučit všem, kteří mají zájem o poznání nových a krásných míst. 
Věra a Jitka"

S přátelským pozdravem | With a kind regards

Kontakt

Přemysl Černý CA Barákova 1691
Roudnice nad Labem
41301
SKYPE CERNYPREM
+420605418561
WHATSUP
cerny.prem@seznam.cz